Curacao.nu | Overheidssteun ook voor sekswerkers

Persbureau Curacao

Op Curaçao zijn alle sekswerkers van Campo Alegre naar huis gestuurd. Het gaat hier om vrouwen uit Colombia en de Dominicaanse Republiek | Extra

Willemstad – Sekswerkers op Bonaire komen wel degelijk in aanmerking voor de noodregeling van de overheid.

De dames staan niet ingeschreven bij de Kamer van Koophandel en lopen daarom in principe de boot mis. Maar er is besloten om hen bij uitzondering de status zelfstandig ondernemer te geven.

Op Curaçao zijn alle sekswerkers van Campo Alegre naar huis gestuurd. Het gaat hier om vrouwen uit Colombia en de Dominicaanse Republiek. Die zijn opgehaald door chartervliegtuigen, na bemiddeling van de respectievelijke consulaten op Curaçao.

Bron: Curacao.nu

Comments

Er zijn 9 comments

  1. Kaat 17 apr. 2020 02.44

    CR, die zijn niet te tellen.

  2. Daan Banaan 17 apr. 2020 02.27

    Dat is goed nieuws. Dan kan mijn ex-vrouw uitkering aanvragen en kan de alimentatie worden stopgezet.

  3. Curacao revisited 17 apr. 2020 00.54

    @kk: Er schiet mij 1 “directrice” direct te binnen!

  4. Hans 17 apr. 2020 00.43

    Deze reactie is verwijderd wegens strijd met de regels.

  5. Brian S 17 apr. 2020 00.22

    Vallen de bysides ook onder deze regeling?

  6. Knoek-koe 17 apr. 2020 00.03

    Maakt een krikketaresse die haar carriere pad via de lakens van de directeuren bewandelt ook aanspraak op het pedikaat sexwerkster?

  7. Hans 16 apr. 2020 23.50

    Deze reactie is verwijderd wegens strijd met de regels.

  8. Wim 16 apr. 2020 23.45

    Deze reactie is verwijderd wegens strijd met de regels.

  9. Wim 16 apr. 2020 23.44

    Heb er begrip voor, maar op voorwaarde dat ze ook hun inkomen hebben opgegeven in het verleden, en ik weet zeker dat dat nooit gebeurd is.