
De groep advocaten die de belangen behartigen van Venezolanen in vreemdelingendetentie protesteren fel tegen de handelswijze van Justitie.
Die zette een aantal van hun cliënten op het vliegtuig naar Caracas zonder hen in te lichten. De Venezolanen zouden daar zelf om gevraagd hebben.
Volgens de advocaten is dat in strijd met de Mensenrechten. Justitie deporteert vluchtelingen bovendien in nauwe samenwerking met het regime van Maduro.
Bron: DolfijnFM
Overigens staat er vandaag 18/5 in het Antilliaans Dagblad een uiterst interesant vraaggesprek met Scheperboer over hoe het Land zou moeten omgaan met de mensenrechten. Kudo’s voor de naar voren gekomen informatie in deze.
Van de Curacaose Justitie moet je het maar hebben! Het vertrappen van mensenrechten gaat gewoon door. Is Girigori geen ‘pastor’ ergens? Schaamteloos.