
Wil je proefslapen in het nieuwe hotel van Corendon, dan kan dat tussen 1 en 6 juli. De vakantieprovider wil haar kamers, faciliteiten en bediening testen voordat het hotel zijn deuren opent voor het grote publiek.
Er is speciale aandacht voor de Corona maatregelen. Wil jij ook het nieuwe Corendon Mangrove Beach Resort testen, dan moet je je voor volgende week woensdag 24 juni aanmelden via hun Facebookpagina of website.
De inschrijving is op basis van twee personen per kamer en vanaf 18 jaar. Na aanmelding zal een selecte groep worden uitgenodigd.
Bron: DolfijnFM
Dit is toch discriminatie tegen alleenstaanden, alleen echtparen mogen meedoen. Het lijkt de Ark van Noah wel, ook toen mogen dieren alleen mee als ze in paren kwamen.
Moet zeggen toen wij een mooie secretaresse hadden heb ik tussen de middag veel hotelkamers van binnen gezien of beter gezegd heb ik haar alle hoeken van hotelkamers laten zien.
Wij weten nu al wie allemaal als aasgieren op dit aanbod afkomen, jammer want dit was een mooie gelegenheid voor mensen die hun hele leven lang nooit een hotelkamer van binnenuit zullen zien.
@ bululu, ja makamba’s zijn super pichiri, maar wie wat bewaard, die heeft wat.
@John Bash; ik denk dat je gelijk hebt!
Wat is er moeilijk aan deze zin vanuit het bericht? “Wil jij ook het nieuwe Corendon Mangrove Beach Resort testen, dan moet je je voor volgende week woensdag 24 juni aanmelden via hun Facebookpagina of website”.
Een bericht in dit forum plaatsen heeft geen enkele zin, behalve het naar ‘boven kicken’ van dit bericht. Fuck nu doe ik het ook
Lijkt me wel leuk om uit te proberen
Dat noem ik nou een super gave aktie,wie niet waagt die niet wint.
Gezellig met mijn man.
Lijkt mij heerlijk samen met mijn zoon, zou graag willen meemaken hoe een all-in hotel op curacao is. Kom bijna elk jaar in Turkije en ik moet zeggen dat de all-in hotels daar ontzettend goed zijn. Hoop dat wij mee mogen.
Groetjes,
Monica
Super graag, mijn zoon woont daar, heb hem al twee jaar niet gezien. Super.
Nee hoor.
Ik gef mijn geld uit aab flats van ju di korsou.
Die hebben t geld hard nodig.
Dit van proefslapen is voor de gierige makambas
Het lijken wel fake reacties die door Corendon als reclame geplaatst zijn. Wat een gigantische slijmerige onzin reacties.
Na alle goede reizen met cor en don lijkt ons dit een mooie uitdaging
Het is toch tenenkrommend hoe een stel gierige macambas hier aan het slijmen is voor een gratis verblijf in Corendon.
Op de Facebookpagina van Corendon is het nog veel erger, daar verdwijnen ze voor een gratis overnachting net zo diep in het hol van Corendon als Ramsay Soemanta en Stella van Rijn in dat van Gerrit Schotte.
Lijkt me heerlijk om een hotel uit te proberen op het gebied van kwaliteit en service gerichtheid.
En het zou ook een grote verrassing zijn voor een goede vriendin van mij.
Graag wat een leuke actie wilde hier al heen maar op proef is echt leuk
Misschien wat voor jou, Bulul, want jij komt volgens mij alleen je bed uit voor het ophalen van je onderstand.
Nee,jullie hebben liever makamba’s.
Wat leuk dat jullie dit aanbieden om te gaan kijken. Zijn vorig jaar op Curaçao geweest en hebben gezien waar het gebouwd wordt. Super.
Het eerste proefslaapbed moet natuurlijk voor onze nationale slaapdeskundige zijn: Menki Moe Rojer.
Ja graag lijk me leuk