Persbureau Curacao

De hoger beroepzaak van Bandera-Grill dient vandaag. Daar zou sprake zijn van mensenhandel. De eigenaar en zijn vrouw werden eerder al tot zes en drie maanden voorwaardelijke celstraf veroordeeld.
Ze zouden trago-meisjes uit Venezuela hebben gehaald en hen daarna tot prostitutie hebben gedwongen. Beiden zeggen onschuldig te zijn.
Bron: CuracaoNieuws
Zolang de dienst doende politie agent’e geen correct p.v.b kan uit schrijven heb je wat bekeuring weinig tot niets te vrezen, de politie rijd zelf gewoon door rood heen.
@Esther, En zelfs als je een onvoorwaardelijke straf krijgt hoef je nooit 1 dag te zitten. Toch Brian Mariano?
Nou ericlapas, je hebt wel een punt.
Legaal of illegaal, doet Campo precies hetzelfde.
Geldt ook voor Hanchi punda, otrabanda, etc, etc, etc….
Dus is dit de eerste veroordeling om de rest op te pakken of zit er meer achter zoals de eigenaar van Bandera Grill zelf beweerd?
Ik wordt een beetje veel moe van die voorwaardelijke celstraffen. Voorwaardelijke straf is geen straf.
Ik heb liever een voorwaarderlijke celstraf van 10 jaar dan een boete van 10 gulden. Die boete moet ik namelijk betalen, terwijl ik de celstraf niet hoef uit te zitten.
Lijkt wel of alle rechters hier lijden aan irmalipsitus.
Wie het weet mag het zeggen, 3 en 6 maanden voorwaardelijk voor mensenhandel?
Kan het zijn dat deze rechters nog steeds een slavenhouder mentaliteit hebben?
Laten we elkaar geen mietje noemen “trago meisje” is gewoon een andere benaming voor hoer.
Dus laat me even kijken, nu ik toch naar moru bon dia zit te kijken, stel dat ik Nicole Maduro zou dwingen om de hoer te spelen, krijg ik dan 3 of 6 maanden voorwaardelijk?