Persbureau Curacao

Willemstad – Staatssecretaris Raymond Knops van Koninkrijksrelaties is deze dagen op Curaçao en Bonaire.
Premier Eugene Rhuggenaath wil deze gelegenheid aangrijpen om er uit te komen over de financiering van Nederland aan Curacao. Dat hervormingspakket staat of valt met overeenstemming over de Caribische Hervomringsentiteit.
,,Ik heb er altijd voor gepleit dat we samen tot een oplossing moeten komen. Vooral in deze momenten denk ik dat Curaçao en Nederland elkaar moeten vinden om samen te werken aan het welzijn van onze bevolking”, zegt Rhuggenaath.
Bron: Curacao.nu
Ff kijken 100+25%-25%=93.75 dus ingeleverd 6 1/4%
En aangezien die 6 1/4 % weer creatief worden behandeld leveren de bestuurders waarschijnlijk niets of penuts in
Kennedy heeft zelf ook weinig gedaan om tot oplossingen te komen,
Hoeveel heeft hij ingeleverd?
De oplossing van Ruggengraath en de staten Nederland moet de steun overmaken en wij gaan niets veranderen zodat we daarna weer steun nodig hebben.
Is dat er samen uitkomen?
Oplossing is heel simpel. Tekenen bij het kruisje, klaar!!
Heb van ochtend nog effen met Knops gesproken over het toneelstuk wat word opgevoerd door Curacrim en de losers Ruggie en Gijsbertha hij zij mij waar halen deze losers de gore moed vandaan om deze steun af te slaan. Als ze geen handtekening zetten bij het kruisje dan zoeken ze het maar uit, Gijsbertha heeft genoeg investeerders zegt hij, ja oud ijzer opkopers die zijn er genoeg, dan kan curacrim weer twee maanden verder.