NTR | Orkaan Irma: Koning Willem-Alexander naar Curaçao

John Samson

Er zal dan worden bekeken óf en wanneer het mogelijk is om Sint-Maarten, Saba en Sint Eustatius te bezoeken | RVD

DEN HAAG – Koning Willem-Alexander vertrekt zondag naar Curaçao. Hij geïnformeerd over de (militaire) hulpverlening die vanaf Curaçao wordt gecoördineerd voor Sint-Maarten, Saba en Sint-Eustatius.

Dat meldt de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) vrijdag. Er zal dan worden bekeken óf en wanneer het mogelijk is om Sint-Maarten, Saba en Sint Eustatius te bezoeken. Ook demissionair minister Ronald Plasterk (Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties) reist mee.

Meer informatie over het bezoek volgt, aldus de RVD.

Bron: NTR/CaribischNetwerk

Comments

Er zijn 5 comments

  1. Joep Meloen 8 sep. 2017 23.32

    @ Ericlapas,

    Je kunt er vergif op innemen dat hij naar St Maarten gaat. Alleen moet ook hij via Curacao, want de KLM landt niet op St Maarten en het veld is momenteel gewoon gesloten, behalve voor militair verkeer.

    Dus zal hij eerst hier landen, zich op de hoogte laten brengen op MB Parera en vervolgens met het KLu vliegtuig naar St Maarten gaan.

  2. Wim1 8 sep. 2017 23.14

    Hij is de koning, hij moet zijn gezicht laten zien. Mark Rutte is minister president, geen president. Als Nederland een Republiek was, was Rutte aan de beurt.

  3. Trots op Curaçao 8 sep. 2017 22.45

    @ericlapas: Zou hij nog willen doen ook!

  4. ericlapas 8 sep. 2017 22.32

    Het zou iets meer indruk maken als Koning Willem-Alexander nu naar St. Maarten zou vliegen om te helpen met puin ruimen.

  5. leerkracht 8 sep. 2017 21.19

    Kijk, zo hoort het!
    Klasse!