
Gebroederlijk staan ze naast elkaar; de twee F70’s van JetAir op de Curaçaose luchthaven Hato. ,,De laatste weken zijn zaken in een stroomversnelling geraakt,” zegt Antonio ‘Tony’ Ribeiro.
,,Mogelijk dat wij eind deze maand onze AOC hebben.” AOC staat voor Air Operator’s Certificate ofwel de vereiste vliegvergunning. Na ‘oneindig veel werk en offers’ begint de leiding van JetAir het licht aan het eind van de tunnel te zien.
,,Intussen zijn we begonnen met testvluchten ter voorbereiding van de goedkeuring door de burgerluchtvaartautoriteit CCAA.”
Bron: Antilliaans Dagblad
@Tjarlie, Jetairfly is TUI Belgie geworden. En heeft niets te maken met Jetfly op Curacao.
Als ze Jurgen Lippinkhof hebben overgenomen van Insel Air, is het einde al nabij voordat ze begonnen zijn,
Jet air is onderdel van TUI ?
@Die ene, En anders zal de regering er wel weer miljoenen in pompen
Half inselair werkt daar maar de top is wel anders. Ik geef ze 10 jaar, net als alle andere maatschappijen op curaçao. Met die mega dure F70 wellicht wat minder lang.
ALM of Insel 2?